Krzesła barowe

Krzesła barowe to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń kuchennych urządzonych w nowoczesnym stylu. Ustawia się je przy specjalnej ladzie kuchennej, dzięki czemu można zrezygnować z tradycyjnego stołu. Również w dużej kuchni hokery – bo tak inaczej nazywają się barowe krzesła – będą idealnym dopełnieniem awangardowego pomieszczenia. Można je wtedy ustawić przy ladzie oddzielającej część kuchenną od części jadalnej. W takim miejscu na pewno przyjemnie będzie zjeść deser w postaci lodów, czy wypić wieczornego drinka.

Obecnie hokery mają postać okrągłych lub kwadratowych siedzisk umieszczonych na pojedynczej, długiej nóżce. Nóżka ta najczęściej wykonana jest z chromowanej stali i posiada podpórkę pod nogi. Siedzisko zazwyczaj jest miękkie, wykonane z ekoskóry. Bardzo łatwo utrzymać takie krzesła w czystości.

Hokery są produkowane przede wszystkim z myślą o barach. W związku z tym, że przeznaczone są do częstego użytkowania, wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość, trwałość i piękny wygląd na długie lata. Ich cena jest dość wysoka w porównaniu z taboretami, czy metalowymi krzesłami, ale jest to inwestycja, która się opłaca.

Wśród krzeseł barowych coraz częściej pojawiają się modele z oparciami i podłokietnikami, dzięki którym hokery stają się coraz bardziej wygodne i coraz chętniej wykorzystywane są także przy meblowaniu kuchni w prywatnych domach.

Krzesła do baru, które nie mają oparć, często są krzesłami obrotowymi. To świetne rozwiązanie dla osób będących w ciągłym ruchu oraz dla ciekawych świata dzieci – dzięki tej funkcji można mieć w zasięgu wzroku niemal całą powierzchnię kuchni.

Bogata kolorystyka, estetyczne wykonanie, praktyczność i elegancja w jednym sprawiają, że krzesła barowe nadają kuchni oryginalny charakter.

Wśród tego rodzaju krzeseł znajdą się także modele dla osób ceniących tradycyjny wystrój wnętrz. Takie osoby mogą zdecydować się na hokery drewniane na czterech nogach. Dzięki takim meblom kuchnia utrzymana zostanie w stylu tradycyjnym, ale zyska powiew świeżości i sprawi, że wnętrze nie będzie banalne i nudne.

Jeśli w domu są małe dzieci, warto zdecydować się na krzesła barowe z regulacją wysokości siedziska, dzięki której nawet najmłodsze pociechy będą mogły cieszyć się wspólnym posiłkiem przy kuchennej ladzie.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--krzesakuchenne-knc-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/load.php(679): do in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367